OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

VENSSINVENSSINI TORINO TOR 264- TOR264 neon зелен OUTLET

седиште црно зелено CENTURY SG-322рачки за волан MEGA црно зелени крацикрива на волан 620MM 22.2X25.4MM црнсет V PVC без рачни кочниципедали PVC KLASIK акцијасреден погон MTB црн 22/32/42Тсредна осовина MTB на... Прочитај повеќе

8,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

седиште црно зелено CENTURY SG-322
рачки за волан MEGA црно зелени краци
крива на волан 620MM 22.2X25.4MM црн
сет V PVC без рачни кочници
педали PVC KLASIK акција
среден погон MTB црн 22/32/42Т
средна осовина MTB на штраф 5S
ланец MTB MAYA Z33 P6001
обрач V1 26" сив 36 дупки V1.26SV.
предна глава MTB 36R
задна глава MTB 36R
SP.26X1.95(50-559) H-826 DIJU
Индекс на фаза црно жолт 13T-28T SHUN F.
среден менувач TOP PULL FRICTION 42T SIPO
менувач заден кинески на кука
рачен менувач POWER 7INDEX SFT-30

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

VENSSINVENSSINI TORINO TOR 264- TOR264 neon зелен OUTLET

8,999 ден