OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

VENSSINVENSSINI TORINO TOR 264- TOR264 neon зелен велосипед

седиште црно зелено CENTURY SG-322
рачки за волан MEGA црно зелени краци
крива на волан 620MM 22.2X25.4MM црн
сет V PVC без рачни кочници
педали PVC KLASIK акција
среден погон MTB црн 22/32/42Т
средна осовина MTB на штраф 5S
ланец MTB MAYA Z33 P6001
обрач V1 26" сив 36 дупки V1.26SV.
предна глава MTB 36R
задна глава MTB 36R
SP.26X1.95(50-559) H-826 DIJU
Индекс на фаза црно жолт 13T-28T SHUN F.
среден менувач TOP PULL FRICTION 42T SIPO
менувач заден кинески на кука
рачен менувач POWER 7INDEX SFT-30

10,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  VENSSINVENSSINI TORINO TOR 264- TOR264 neon зелен велосипед

  10,999 ден