OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

VENSSINI MILANO MIL262 26"/20" велосипед црн 2020 CITY

Седиште MTB-CITY COMFORT црно сребреноРачки за волан MEGA црно сиви крациВолан 620MM 22.2X25.4MM црнСет V PVC без рачки кочнициПедали PVC KLASIK со лагерСреден погон MTB црн 22/32/42ТСредна осовина MTB на штраф... Прочитај повеќе

11,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
Седиште MTB-CITY COMFORT црно сребрено
Рачки за волан MEGA црно сиви краци
Волан 620MM 22.2X25.4MM црн
Сет V PVC без рачки кочници
Педали PVC KLASIK со лагер
Среден погон MTB црн 22/32/42Т
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец MTB MAYA Z33 P6001
Обрач  V1 26" црн 36 дупки V1.26CR.
Предна глава MTB челик црна SHUN F.
Задна глава MTB 36R челик црна SHUNFE.
SP.26X1.75 (47-559) H-863 D.J
Браник со држачи 26"
Индекс на фаза црн 14T-28T SHUN FENG
Среден менувач TOP PULL FRICTION 42T SIPO
Заден менувач на кука
Рачен менувач A REVO SHIFT POWER SFT-30
Предно светло + заден трепкач CAT SIBESAIL
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

VENSSINI MILANO MIL262 26"/20" велосипед црн 2020 CITY

11,990 ден