OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

VENSSINI DIAMANTE DIAM285 28"/19" кафен Lady велосипед

Седиште KOMFORT црно ELI FEŠNРачки на волан HERRMANS црни кратонКорпа ситноплетена црна 28"Волан CITY 620X22.2X25.4Сет V PVC без рачки кочнициПедали PVC KLASIK AKCIJAСреден погон обичен 36Т коцка црнСредна осовина MTB на... Прочитај повеќе

13,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
Седиште KOMFORT црно ELI FEŠN
Рачки на волан HERRMANS црни кратон
Корпа ситноплетена црна 28"
Волан CITY 620X22.2X25.4
Сет V PVC без рачки кочници
Педали PVC KLASIK AKCIJA
Среден погон обичен 36Т коцка црн
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец обичен 1/2X1/8" MAYA
Обрач  V1 28" сив 36 дупки V1.28SV.
Предна глава MTB 36R
Задна глава контра 36R KINA
SP.28X1.3/8X1.5/8(37-622) H-841 DIJU
Браник 28" метал SIRI
Предно светло + заден трепкач CAT SIBESAIL
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

VENSSINI DIAMANTE DIAM285 28"/19" кафен Lady велосипед

13,499 ден