OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

VENSSINI 26"/17" DIAM264KK18 26.3/8/17'' розе велосипед

Седло GEL COMFORTРачки на волан HERRMANS црни KRATONКорпа PVC плетена белаВолан CITY 620X22.2X25.4Гарнитура V PVC без рачки кочнициПедала PVC KLASIK со лежиштеСреден погон 40T CR обичен коцкаСредна осовина MTB на штраф... Прочитај повеќе

13,490 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
Седло GEL COMFORT
Рачки на волан HERRMANS црни KRATON
Корпа PVC плетена бела
Волан CITY 620X22.2X25.4
Гарнитура V PVC без рачки кочници
Педала PVC KLASIK со лежиште
Среден погон 40T CR обичен коцка
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец 1/2X1/8" MAYA
Прстен V1 26/3/8" сив 36 дупки V1.263
Предна глава MTB 36R
Задна глава KONTRA 36R 
SP.26X1.3/8 (37-590) H-867 D.J
Блатгобран метален бел VENSINI
Светло предно+задно TREPT CAT SIBESAIL
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

VENSSINI 26"/17" DIAM264KK18 26.3/8/17'' розе велосипед

13,490 ден