OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

VENSINI DIAMANTE DIAM281KK#18 28.3/8''/19'' - Велосипед пастелна зелена

Седиште GEL COMFORT Рачки на волан HERRMANS црни кратон Корпа ПВЦ плетена бела Волан CITY 620X22.2X25.4 Сет V PVC без рачки кочници Педали PVC KLASIK AKCIJA Среден погон обичен 36Т коцка... Прочитај повеќе

12,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
Седиште GEL COMFORT
Рачки на волан HERRMANS црни кратон
Корпа ПВЦ плетена бела
Волан CITY 620X22.2X25.4
Сет V PVC без рачки кочници
Педали PVC KLASIK AKCIJA
Среден погон обичен 36Т коцка црн
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец 1/2X1/8" MAYA
Обрач  V1 28" сив 36 дупки V1.28SV.
Предна глава MTB 36R
Задна глава контра 36R KINA
SP.28X1 3X8X1 5/8 (37-622)PNEUMAT.
Браник метален бел VENSINI
Предно светло + заден трепкач CAT SIBESAIL
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

VENSINI DIAMANTE DIAM281KK#18 28.3/8''/19'' - Велосипед пастелна зелена

12,499 ден