OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

VENSINI DIAMANTE DIAM281KK#18 28.3/8''/19'' Lady пастелна зелена

Седиште GEL COMFORT
Рачки на волан HERRMANS црни кратон
Корпа ПВЦ плетена бела
Волан CITY 620X22.2X25.4
Сет V PVC без рачки кочници
Педали PVC KLASIK AKCIJA
Среден погон обичен 36Т коцка црн
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец 1/2X1/8" MAYA
Обрач  V1 28" сив 36 дупки V1.28SV.
Предна глава MTB 36R
Задна глава контра 36R KINA
SP.28X1 3X8X1 5/8 (37-622)PNEUMAT.
Браник метален бел VENSINI
Предно светло + заден трепкач CAT SIBESAIL

10,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  VENSINI DIAMANTE DIAM281KK#18 28.3/8''/19'' Lady пастелна зелена

  10,999 ден