OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-21%

УВ ламба за сушење нокти

Професионална УВ ламба за нокти за убав манакир, која може да ја користите дома или пак професионално. Со моќност од 36W го намалува времето на сушење за УВ-облоги и гел апликации.... Прочитај повеќе

999 ден 799 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра UV Nail LampНема инфорамции

Професионална УВ ламба за нокти за убав манакир, која може да ја користите дома или пак професионално. Со моќност од 36W го намалува времето на сушење за УВ-облоги и гел апликации. Изработена е со челична конструкција за издржливост, со елегантен дизајн. Ултра-брзо сушење за само неколку минути. Погодна за маникир и педикир. 

Безбеден и лесен дизајн-безбедна за очите и нема да предизвика поцрнување на рацете. 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

УВ ламба за сушење нокти

999 ден 799 ден