OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-84%

Уред за затегнување на кожата околу брадата

Neckline Slimmer е уред за вежбање на мускулите околку брадата што ја елиминира т.н. двојна брадата без никаков хируршки зафат. Neckline Slimmer е првиот светски уред за вежбање што ја обновува... Прочитај повеќе

899 ден 149 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра uredzazategnuvanjeНема инфорамции

Neckline Slimmer е уред за вежбање на мускулите околку брадата што ја елиминира т.н. двојна брадата без никаков хируршки зафат. Neckline Slimmer е првиот светски уред за вежбање што ја обновува убавината на вратот и брадата.

Развиена од познатиот физиотерапевт Пол Унин, овој уред ќе Ви помогне во зајакнување на мускулите, затегнување на кожата и изедначување на контурите на вратот и брадата. Потребни ви се само 2 минути на ден за да се подмладите неколку години без никаква болка или „чудесна“ козметика. Само поставете го уредот како што е прикажано на сликата и спуштете ја брадата.

Според креаторот на уредот, Пол Уин, Neckline Slimmer работи со „зголемување на отпорот“. Можете да ги тренирате мускулите на вратот и брадата на ист начин како да го тренирате телото во теретана. Истегнување на мускулите постепено. Само треба да го зголемите бројот на истегнувања, а не интензитетот на тренингот. Уредот е погоден и за мажи и за жени.

Уредот вклучува 3 нивоа на брзина, од почетник до напреден. Променете ги брзините и продолжете со тренинг 2 минути на ден и резултатот ќе биде видлив за многу кратко време. Со Neckline Slimmer ќе добиете неверојатни резултати. Пробајте го ова пред огледало, ќе видите колку интензивно и хармонично функционираат мускулите. Променете ги нивоата на тренинг и продолжете со вежбање 2 минути на ден за брзи резултати.

Карактеристики и придобивки:

  • Безболно
  • Лесно за користење
  • Компактна големина
  • Ја затегнува кожата
  • Резултат без никакви таблети за слабеење
  • Резултат без операција
  • Дава убав изглед на вратот
  • Му дава на лицето убава овална контура
  • Има 3 нивоа на подесување (почетно, средно, напредно)
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Уред за затегнување на кожата околу брадата

899 ден 149 ден