OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-38%

Уред за чистење заби

Овој уред ги чисти остатоците од храна меѓу забите и истовремено спречува формирање на пародонтопатија. Длабоко ги чисти забите - уникатна комбинација на притисок на вода и пулсирања, чисти длабоко помеѓу... Прочитај повеќе

399 ден 249 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Dental SpaНема инфорамции

Овој уред ги чисти остатоците од храна меѓу забите и истовремено спречува формирање на пародонтопатија.

Длабоко ги чисти забите - уникатна комбинација на притисок на вода и пулсирања, чисти длабоко помеѓу забите и под непцата, каде што не може да достигне редовно чистење со конец.

Лесен е за носење. Лесен за употреба - овозможува лесен и ефикасен начин за поддршка на правилното здравје на забите и непцата дома.

  • Го освежува здивот
  • Ги чисти забите
  • Ги отстранува остатоците од храна и ги намалува бактериите во устата
  • Го подобрува здравјето на непцата
  • Чисти протези и импланти
  • Може да ги достигне сите точки во устата
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Уред за чистење заби

399 ден 249 ден