OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Уред за чистење на уши Ear WaxVac

Ear WaxVac е најбезбеден и ефикасен начин за чистење на ушите, ја всмукува нечистотијата, тивок е и безбеден за користење, а кога ќе завршите треба само да го испразните садот. Има... Прочитај повеќе

599 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра waxvacНема инфорамции

Ear WaxVac е најбезбеден и ефикасен начин за чистење на ушите, ја всмукува нечистотијата, тивок е и безбеден за користење, а кога ќе завршите треба само да го испразните садот. Има дури и моќно светло за да ги испита вашите уши. 

Исто така уредот поседува и  заштитувач со кој се спречува силиконскиот ракав да навлезе длабоко во увото. За да го поставите силиконскиот ракав безбедно, вметнете го ракавот во млазницата и зацврстете го со заштитникот. WaxVac нежно ја всмукува влагата и нечистотијата од увото!

Работи на 2 х АА батерии кои не се вклучени во комплетот.


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Уред за чистење на уши Ear WaxVac

599 ден 299 ден