OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Универзален и пренослив држач на ќеси со затварач

Оваа иновативно мултинаменско решение ќе ве поштеди од непотребни нервози, ќе ви заштеди дел од вашето драгоцено време и енергија, а и ќе ослоби простор во вашата кујна од непотребни големи... Прочитај повеќе

550 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Drzac na kesi so zatvaracНема инфорамции

Оваа иновативно мултинаменско решение ќе ве поштеди од непотребни нервози, ќе ви заштеди дел од вашето драгоцено време и енергија, а и ќе ослоби простор во вашата кујна од непотребни големи и груби корпи за отпадоци!

Кога приготвувате оброк или вашето омилено јадење, последна работа што ја сакате е неповолното чистење. Овој безжичен држач за вреќички безбедно се прицврстува на било која фиока или ормар од вашата кујна без потреба од инсталација. Едноставно прикачете го во ваша близина и фрлајте ги вашите отпадоци неосетно без да губите време одејќи напред назад до корпата за ѓубре.

Изработен е од високо квалитетна нетоксична пластика и е составен е од 3 дела: Ултрафункционален држач со закачалка кој овозможува да се закачи на фиоки, внатрешен или надворешен дел на шкафови, внатрешен дел со кој го прицврстувате и фиксирате ќесето и затварач кој може да се користи и за собирање на отпадоците.

Освен за фрлање на оптадоци, некои го користат и за складирање на свежо овошје и зеленчук и што е најважно, освен во кујна, може да се користи во секоја друга соба, гаража, подрум или двор.

Oваа практична направа нема потреба од никакво монтирање, инсталација, фиксирање или лепење и слично.

✅ Димензии: 25cm х 12.5cm х 2.5cm
✅ Teжина на производот? 227g
✅ Максимална издржливост: 5kg 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Универзален и пренослив држач на ќеси со затварач

550 ден