OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-78%

Уникатна подлога за бања Aqua Rug

Aqua rug, првиот тепих во светот уникатно направен за вашето туширање, када или каде било каде што има вода, нечистотија и мувла. Aqua rug влакната се отпорни на компресија, па затоа... Прочитај повеќе

899 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Aqua RugНема инфорамции

Aqua rug, првиот тепих во светот уникатно направен за вашето туширање, када или каде било каде што има вода, нечистотија и мувла. Aqua rug влакната се отпорни на компресија, па затоа никогаш нема да се истрошат. Мека, елегантна подлога, одлична за вашите нозе!

  • Меко и елегантно се чувствува одлично на вашите нозе
  • Отпорна на мувла и дамки
  • Дизајниранa да остане на место
  • Ги одржува нозете чисти
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Уникатна подлога за бања Aqua Rug

899 ден 199 ден