OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-61%

Twilight Turtle Star

Го трансформира таванот во детската соба во ѕвездено небо што им дава комоција и сигурност на децата. Проектира комплетно ѕвездено небо на таванот и ѕидовите во собата.- Проектира колоритно ѕвездено небо... Прочитај повеќе

999 ден 399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра turtlestarНема инфорамции

Го трансформира таванот во детската соба во ѕвездено небо што им дава комоција и сигурност на децата. Проектира комплетно ѕвездено небо на таванот и ѕидовите во собата.

- Проектира колоритно ѕвездено небо на таванот со 3 различни опции и бои
- Идеално за деца до 3 години
- Автоматски се исклучува после 50 минути
- Работи на струја (со УСБ кабел) или по желба може да работи и на батерии (3 ААА батерии)
- Изработена од пластика и плишен материјал


Како се користи:


- Играчката има ON/OFF копче
- L1 копчето служи за менување на светлечките ефекти
- L2 копчето овозможува ѕвездите да сјаат во една од трите бои
- L3 копчето овозможува брзо менување на мелодијата (4 различни мелодии)

Димензии: 30 x 20 см

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Twilight Turtle Star

999 ден 399 ден