OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-15%

Тв комода со метална конструкција BF79

Димензии: 61x35x120cm Конструкцијата е изработена од високо издржливи профили. Полиците се произведени со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC... Прочитај повеќе

3,490 ден 2,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра MK11-01-02Нема инфорамции
  • Димензии: 61x35x120cm
  • Конструкцијата е изработена од високо издржливи профили.
  • Полиците се произведени со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.
  • Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.
  • Полиците на тв комодата создаваат корисен простор за Вашите книги, ресивери и декоративни украси, исто така придонесуваат за стабилноста на комодата.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Тв комода со метална конструкција BF79

3,490 ден 2,990 ден