OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-41%

Тример за средување на веѓите

Сакате лесен и безболен начин за да се ослободите од несаканите влакна на лицето и Вашите веѓи да изгледаат совршено, а истовремено да заштедите време, пари и енергија избегнувајќи ги болните... Прочитај повеќе

499 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра trimerzavegiНема инфорамции

Сакате лесен и безболен начин за да се ослободите од несаканите влакна на лицето и Вашите веѓи да изгледаат совршено, а истовремено да заштедите време, пари и енергија избегнувајќи ги болните депилации со восок? Решението е токму овој производ кој што исто така НЕМА да ја иритира вашата кожа !

Овој тример е толку мал и практичен,што буквално секогаш можете да го носите во вашата ташна и никој нема да знае дека го имате. Може да се користи секојдневно и едноставно да не дозволите да ви се појави ниту едно влакно. 

Тоа што го прави поразличен од обичните тримери е тоа што откако ќе го отстраните влакното тоа НЕМА да порасне поголемо и подебело. Секогаш ќе имате средени веѓи какви што од секогаш сте посакувале затоа што со овој уникатен и практичен тример, тоа е повеќе од возможно.

Тримерот работи на батерии, во сетот добивате и специјална четкичка за чистење на истиот.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Тример за средување на веѓите

499 ден 299 ден