OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-58%Продадено

TREQA - Премиум аксесоари за телефон 5 во 1

TREQA - премиум аксесоари за телефон 5 во 1• Комплетот премиум аксесоари за телефон содржи: 1. Treqa TR-909 - Преносна батеријаKапацитет од 6000mAgИзлез на моќност: 2.1AВлез: DC5V - 2.1A 2. Treqa CC-308... Прочитај повеќе

1,399 ден 599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7758Нема инфорамции

TREQA - премиум аксесоари за телефон 5 во 1

 Комплетот премиум аксесоари за телефон содржи:


1. Treqa TR-909 - Преносна батерија
Kапацитет од 6000mAg
Излез на моќност: 2.1A
Влез: DC5V - 2.1A


2. Treqa CC-308 - Полнач за во автомобил (без кабел)
- Влез: DC12-24V
- Излезна моќност: 2.1А

3. Treqa CS-613 - Полнач со кабел за IOS, ANDROID и тип C
- Влез: AC100-240V
- Излезна моќност: 2.4А (MAX)

4. Treqa EP-709 -  Слушалки
- Дијаметар на звучникот: 10мм
- Фрекфренција: 18-200000Hz
- Сензитивност: 116±3dB (at 1KHZ, 0.5ms)
- Должина на кабелот: 120см
- Микрофон: да
- Влез: 3.5mm

 

 


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата