OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-34%

TREQA EP-712 - Слушалки

Поврзување: Жично Конектор: 3.5 mm Stereo Дизајн: Во уво Боја: Сребрена Аудио: Стерео Микрофон: На кабел Неутрализација на бучава: Да Водоотпорност: IPX0 Нема заштита Намена: Музика и забава, Видео игри Должина на кабел: 1.2 m Гаранција: Нема Прочитај повеќе

299 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра treqazicniНема инфорамции

Поврзување: Жично

Конектор: 3.5 mm Stereo

Дизајн: Во уво

Боја: Сребрена

Аудио: Стерео

Микрофон: На кабел

Неутрализација на бучава: Да

Водоотпорност: IPX0 Нема заштита

Намена: Музика и забава, Видео игри

Должина на кабел: 1.2 m

Гаранција: Нема

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

TREQA EP-712 - Слушалки

299 ден 199 ден