OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-67%Продадено

Transformable Robot Hero

Децата заедно со родителите можат да поминат доста време во игра. Trasnformable Robot HERO е составен од 315 парчиња и од него можат да се направат 7 различни фигури ✔ Робот,... Прочитај повеќе

890 ден 299 ден

Вклучен данок.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Transformable Robot HeroНема инфорамции

Децата заедно со родителите можат да поминат доста време во игра. Trasnformable Robot HERO е составен од 315 парчиња и од него можат да се направат 7 различни фигури

✔ Робот,

✔ Автомобил,

✔ Мотор,

✔ Авион,

✔ Хеликоптер,

✔ 2 различни багери.

Оваа играчка ги поттикнува интелигенцијата, трпението, креативноста и логиката на детето.

Димензии на пакувањето: 31х25х6 см

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата