OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-81%

Touch Me Организер за четки и паста за заби

Освен прекрасниот дизајн кој совшено ќе одговара во вашето купатило,овој организер е исклучително практичен за држење на четките за заби на целото семејство. Заедно со организерот оди и дозер за паста... Прочитај повеќе

999 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра touchmeorganizerНема инфорамции
Освен прекрасниот дизајн кој совшено ќе одговара во вашето купатило,овој организер е исклучително практичен за држење на четките за заби на целото семејство. Заедно со организерот оди и дозер за паста за заби што ќе го подреди нередот во купатилото и ќе му даде еден поинаков изглед. 

Складирајќи ги четките во овој организер тие ќе бидат заштитени од примање прашина и ќе го избегнете внесувањето на микроби во вашата уста.

Се монтира едноставно,бидејќи има самолелива трака која едноставно можете да ја залепите на плочките од вашето купатило.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Touch Me Организер за четки и паста за заби

999 ден 199 ден