OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-55%

Тостер за вафли

Вафлите се еден од најстарите и најпознатите слатки во светот, а со апаратот за вафли можете да уживате во нив секој ден. Меки врели и вкусни вафли можете да си направите... Прочитај повеќе

1,990 ден 899 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра NK13Нема инфорамции

Вафлите се еден од најстарите и најпознатите слатки во светот, а со апаратот за вафли можете да уживате во нив секој ден.

Меки врели и вкусни вафли можете да си направите на безброј различни начини, многу едноставно и брзо со тостерот за вафли!!!

Тостерот за вафли е со извонреден дизајн со две  нелепливи плочи. Тостерит има широка намена.

Направете солени вафли со тиквички, спанаќ, шунка, кашкавал..украсете ги со мајонез, пршута, кајмак, или со некој вкусен сос.

Грејните плочи на тостерот за вафли се обложени со нелеплива подлога “NON-STICK” наменета е за користење и припремање на вафли без притоа истите да Ви се залепат за плочите.

На тостерот за вафли можете да испржите и кајгана, направите сендвич и слично.

Тостерот е изработен од:

*нераѓосувачки челик

*куќиште кое е отпорно на топлина

*интегрирани рачки

*заштита од прегревање

*нелизгачка подлога
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Тостер за вафли

1,990 ден 899 ден