OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (9356)

Карактеристики на производот: Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (9356) Маса димензии: 90 x 70 cm (немонтирана); Боја на масата: Dark Grey Столчиња: 54 x 70 x 90 cm (немонтирани); Боја на... Прочитај повеќе

9,790 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9356Нема инфорамции

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (9356)

  • Маса димензии: 90 x 70 cm (немонтирана); Боја на масата: Dark Grey
  • Столчиња: 54 x 70 x 90 cm (немонтирани); Боја на стол: Кафена
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (9356)

9,790 ден