OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Tons Garden Сет маса со 2 столчиња (9349)

Карактеристики на производот: Сет маса и столови TONS GARDEN (9349) Во сетот добивате 2 столици и една маса Материјал: Метал Димензии на стол: 45 x 53 x 89 cm Димензии на маса: 60... Прочитај повеќе

7,490 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9349tonsНема инфорамции

Карактеристики на производот:

Сет маса и столови TONS GARDEN (9349)

  • Во сетот добивате 2 столици и една маса
  • Материјал: Метал
  • Димензии на стол: 45 x 53 x 89 cm
  • Димензии на маса: 60 x 71 cm
  • Боја: Темно сива
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Tons Garden Сет маса со 2 столчиња (9349)

7,490 ден