OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (9347)

Карактеристики на производот: Во сетот добивате 4 столици и една маса Материјал: метал Димензии на стол (9056): 56 x 62 x 73 см Димензии на маса (9057): 91.5 x 72 см... Прочитај повеќе

14,590 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра tons9347Нема инфорамции

Карактеристики на производот:

  • Во сетот добивате 4 столици и една маса
  • Материјал: метал
  • Димензии на стол (9056): 56 x 62 x 73 см
  • Димензии на маса (9057): 91.5 x 72 см
  • Боја: темно сива
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (9347)

14,590 ден