OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Tons Garden Сет маса со 6 столчиња во боја по избор

Карактеристики на производот: Во сетот добивате 6 столици и една маса ( немонтирани) Димензии на масата: 140 x 80 x 70cm; Боја на маса: Dark Grey Димензии на стол: 70 x... Прочитај повеќе

14,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9361Нема инфорамции

Карактеристики на производот:

  • Во сетот добивате 6 столици и една маса ( немонтирани)
  • Димензии на масата: 140 x 80 x 70cm;
  • Боја на маса: Dark Grey
  • Димензии на стол: 70 x 54 x 90cm;
  • Боја на стол:
  • Сива (9851)
  • Црна(9361)
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Tons Garden Сет маса со 6 столчиња во боја по избор

14,990 ден