OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Tons Garden Нишалка тросед (6303)

Карактеристики на производот: Нишалка тросед со тежина од 14 kg Носивост: 180 кг Должина: 170 см Ширина: 110 см Висина: 153 см Прочитај повеќе

5,690 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра tons-6303Нема инфорамции

Карактеристики на производот:

  • Нишалка тросед со тежина од 14 kg
  • Носивост: 180 кг
  • Должина: 170 см
  • Ширина: 110 см
  • Висина: 153 см
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Tons Garden Нишалка тросед (6303)

5,690 ден