OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Tons Garden Сет маса со 6 столчиња (10071)

Карактеристики на производот: Tons Garden Сет маса со 6 столчиња (10071) Во сетот добивате 6 столчиња и една маса Димензии на маса: 156 x 78 x 74 cm Димензии на стол: 2... Прочитај повеќе

25,490 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10071Нема инфорамции

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 6 столчиња (10071)

  • Во сетот добивате 6 столчиња и една маса
  • Димензии на маса: 156 x 78 x 74 cm
  • Димензии на стол:
  • 2 столици со раменици: 62 x 56 x 89 cm
  • 4 столици обични: 57 x 46 x 89 cm
  • Материјал: Метал и пластика
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Tons Garden Сет маса со 6 столчиња (10071)

25,490 ден