OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Tons Garden Сет маса со 2 клупи на расклопување (7218-7219)

Карактеристики на производот: Tons Garden Сет маса со 2 клупи на расклопување (7218-7219) Во сетот добивате 2 клупи на расклопување и маса Димензии на маса: 180 x 75 x 72 cm... Прочитај повеќе

12,770 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра (7218-7219)Нема инфорамции

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 2 клупи на расклопување (7218-7219)

  • Во сетот добивате 2 клупи на расклопување и маса
  • Димензии на маса: 180 x 75 x 72 cm
  • Димензии на клупа: 180 x 25 x 43 cm
  • Боја: Црна
  • Материјал: Пластика
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Tons Garden Сет маса со 2 клупи на расклопување (7218-7219)

12,770 ден