OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Tons Garden Сет маса со 2 клупи на расклопување

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 2 клупи на расклопување (9099-9100)

 • Во сетот добивате 1 маса со 2 клупи на расклопување
 • Димензии на маса: 180 x 75 x 72 cm
 • Димензии на клупа: 180 x 25 x 43 cm
 • Боја: Бела
 • Материјал: Пластика

11,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Tons Garden Сет маса со 2 клупи на расклопување

  11,999 ден