OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Tons Garden Сет маса со 2 столчиња и двосед (10084)

Карактеристики на производот: Tons Garden Сет маса со 2 столчиња и двосед (10084) Во сетот добивате 1 маса со 2 столчиња и двосед Димензии на стол: 56 x 60 x 81.5... Прочитај повеќе

39,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10084Нема инфорамции

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 2 столчиња и двосед (10084)

  • Во сетот добивате 1 маса со 2 столчиња и двосед
  • Димензии на стол: 56 x 60 x 81.5 cm
  • Димензии на двосед: 125 x 60 x 81.5 cm
  • Боја: Кафена
  • Материјал: Бамбус и стакло
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Tons Garden Сет маса со 2 столчиња и двосед (10084)

39,990 ден