OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Tons Garden 9563 - Шатор 3х6м

Карактеристики на производот: Димензии на производот: 3 x 6 m Висина: 2.5 m Материјал: STEEL GAZEBO Боја: Бела Затворена со два прозори Прочитај повеќе

5,490 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

Карактеристики на производот:

  • Димензии на производот:
  • 3 x 6 m
  • Висина: 2.5 m
  • Материјал: STEEL GAZEBO
  • Боја: Бела
  • Затворена со два прозори
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Tons Garden 9563 - Шатор 3х6м

5,490 ден