OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-21%

Tons Form 5979 - Алуминиумски преклопни скали

Алуминиумски преклопни скали. Скалите може да се склопат во три различни вида. 1. Мост скали 2. Преклопени на пола (висина 1,7м) 3. Целосно исправени (висина 3.5м) Максимална тежина: 150 кг. Прочитај повеќе

4,999 ден 3,999 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 6102Нема инфорамции
Алуминиумски преклопни скали. Скалите може да се склопат во три различни вида. 1. Мост скали 2. Преклопени на пола (висина 1,7м) 3. Целосно исправени (висина 3.5м) Максимална тежина: 150 кг.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Tons Form 5979 - Алуминиумски преклопни скали

4,999 ден 3,999 ден