OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-78%Продадено

Толчник за месо - Meat Tenderizer

Meat Tenderizer е додаток за во кујната кој ќе ви помогне во подготовката на месо. Meat tenderizer е изработен од вискоквалитетен материјал и е составен од 24 ласерски наострени ножеви кои... Прочитај повеќе

450 ден 99 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Meat TenderizerНема инфорамции

Meat Tenderizer е додаток за во кујната кој ќе ви помогне во подготовката на месо. Meat tenderizer е изработен од вискоквалитетен материјал и е составен од 24 ласерски наострени ножеви кои удираат во едно место и го сечат месото минувајќи низ тврдото ткиво на месото без проблем. Се применува за подготовка на месо, не дозволува да се суши, а исто така го скратува и времето за пржење на месо дури до 40%.

✅ Изработен е од нерѓосувачки челик

✅ Лесно се чисти: може да се мие во машина за миење садови

✅ Димензии: висина 19cm; дијаметар 5cm;

✅ Боја: црна и бела (испратено ќе биде по случаен избор)

⚠ ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Сечилата на толчникот се многу остри. Секогаш чувајте ги подалеку од дофат на деца по или пред употреба.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата