OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-47%

Тоалетен прочистувач за WC шолја

Повеќе нема да треба да користите токсични хемикалии, што може да ги кородира цевките или да го загрози вашето семејство. Овој тоалетен прочистувач го прави чистењето без напор. Само уживајте во... Прочитај повеќе

1,499 ден 799 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра ToaletenProcistuvacНема инфорамции

Повеќе нема да треба да користите токсични хемикалии, што може да ги кородира цевките или да го загрози вашето семејство. Овој тоалетен прочистувач го прави чистењето без напор. Само уживајте во вашето чистење!

Направен е од издржлив материјал, кој го прави овој производ незаменлив со години, а истовремено ви заштедува пари и време. Површината е мазна и лесна за чистење.

Едноставно е за управување. Овој производ може да ги отпушти најсложените цевки на најбрз начин со употреба на моќност на компресиран воздух со висок притисок. Само испумпувајте со машината за одвод, а затнувањето се чисти веднаш.

Алатката за прочистување на тоалет на притисок, кога е отворена, генерира притисок од 0,4MPa, што одговара на притисок од 4kg / cm и излегува од блокадата во цевководот.

Може да се користи во тоалет, мијалник, кади, туш, блокирани цевки и сл. Може да се справи со разни блокади предизвикани од секакво ѓубре, како што се влакна од коса, материјал, лисја, маснотии, валкани масла и така натаму.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Тоалетен прочистувач за WC шолја

1,499 ден 799 ден