OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-21%

Тегови 10кг

Tегови со вкупна тежина од 10кг (2x5kg)Oбложени се со пластика од 1-ва класа, полнета со специјален малтер, со што се овозможува долготрајност. Невозможно е да пукнат и да се скршат. Теговите со... Прочитај повеќе

999 ден 799 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Teg10kgНема инфорамции
Tегови со вкупна тежина од 10кг (2x5kg)
Oбложени се со пластика од 1-ва класа, полнета со специјален малтер, со што се овозможува долготрајност. Невозможно е да пукнат и да се скршат. 

Теговите со својата издржлива и долготрајна структура, ќе Ви овозможат да ги користите многу години.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Тегови 10кг

999 ден 799 ден