OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

SWS Прочистувач на вода за пиење

Чиста вода за пиење е голем проблем денес. Затоа што водата е производ на природата, треба да биде испорачана идеално чиста насекаде. Овде, за да добиете свежа и чиста вода, прочистена... Прочитај повеќе

399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра SWS procistuvac na vodaНема инфорамции

Чиста вода за пиење е голем проблем денес. Затоа што водата е производ на природата, треба да биде испорачана идеално чиста насекаде. Овде, за да добиете свежа и чиста вода, прочистена од нечистотии и страни тела, морате да трошите пари и купувате вода во шишиња. Тоа нема никаква логика. Зошто да трошиме пари за вода кога тоа ни е бесплатен дар од природата?

OutletON, грижејќи се за вашето здравје, ви го презентира овој производ кој ќе ви овозможи да пиете кристално чиста вода во вашиот дом. SWS прочистувачот на вода е производ направен да обезбеди чиста вода за готвење, пиење и други потреби. Тоа е извонреден уред кој ги отстранува загадувачите на вода до 99,99%. И не само тоа, тој ефикасно ја отстранува прашината и остатокот на хлорот, со што се добива видлива чистина.

Многу лесно се инсталира. Едноставно поставете го на чешмата што најмногу ја користите. Внатре има филтер кој лесно се чисти и менува. Има ротирачки тангенцијален дизајн за влез на вода. За да се постигне поголема удобност во потребите за вода,уредот е направен од природен еколошки материјал кој е лесен за употреба. Едноставно извадете го аераторот од вашата чешма и поставете го филтерот. За чистење, одвртете го и извадете го капачето и исчистете го филтерот. Филтрира вода до 10.000 литри.

Карактеристики:

✔ Филтрирајте ја и прочистете водата, дајте му на вашето семејство само најдобра и здрава вода.
✔ Овој филтер за вода ќе ви помогне да го направите највкусното кафе или чај.
✔ Има копче што ја менува нефилтрираната вода во филтрирана со помош на КДФ-Нано технологија што ги уништува сите бактерии.
✔ Керамичкиот филтер може лесно да се чисти и повторно да се користи. Насобраните нечистотии се видливи на самиот филтер.
✔ Ако квалитетот на водата во вашата област е навистина лош, филтерот треба почесто да се чисти.
✔ Уредот доаѓа со сите потребни додатоци за да можете лесно да го инсталирате на вашата чешма.

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

SWS Прочистувач на вода за пиење

399 ден