OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-12%

Swissgear ранец

Спакувајте ги најважните работи за училиште, за работа или за вашата следна викенд авантура во ранецот Swissgear. Направен е од издржлива, полиестерска ткаенина. Oвој ранец со три оддели одговара на повеќето... Прочитај повеќе

4,499 ден 3,999 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра swissgearRANECНема инфорамции

Спакувајте ги најважните работи за училиште, за работа или за вашата следна викенд авантура во ранецот Swissgear. Направен е од издржлива, полиестерска ткаенина. Oвој ранец со три оддели одговара на повеќето 15” лаптопи и располага со удобен заден панел со ергономски обликувани ленти за раменици за удобност при повеќечасовно носење.
Со вградената опција за полнење преку USB, вашите електронски уреди секогаш ќе бидат во функција.
Овој ранец има голем главен оддел заедно со тесен оддел за таблет и потенки предмети. На торбата се наоѓаат и оддел за организери, странични џебови за шишиња со вода, приклучок за слушалки, преден џеб за брз пристап итн.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Swissgear ранец

4,499 ден 3,999 ден