OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Сушара за чинии

За перфектна организација во Вашата кујна, Ви го претставуваме новиот организер за чинии којшто е практичен и едноставен, без притоа да зафаќа многу место. Неговиот минималистичен дизајн овозможува дури да биде... Прочитај повеќе

199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра susarazaciniiНема инфорамции

За перфектна организација во Вашата кујна, Ви го претставуваме новиот организер за чинии којшто е практичен и едноставен, без притоа да зафаќа многу место.

Неговиот минималистичен дизајн овозможува дури да биде поставен и во фиока, а воедно чиниите и чашите да бидат организирани. Направен е од квалитетен материјал што не е лесно кршлив и е безбеден за употреба.

Достапен во две бои: бела и темно сива.

Димензии на организерот: должина 17см, ширина 12см, висина 9,5см.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Сушара за чинии

199 ден