OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-67%

Мултифункционална сушара Clothes Drying

Без склопување и мултифункционално: Може да се користи за сушење облека, крпи, крпа за бања, обувки и многу повеќе. Лесно се закачува над туш врати, балконски шини, рабови на прозорец или... Прочитај повеќе

599 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Clothes DryingНема инфорамции

Без склопување и мултифункционално: Може да се користи за сушење облека, крпи, крпа за бања, обувки и многу повеќе. Лесно се закачува над туш врати, балконски шини, рабови на прозорец или када итн.

Се преклопува за лесно складирање: Пластичните рачки може да се преклопат навнатре за да се направи складирањето полесно и заштедува повеќе простор кога не го користите.

Паметен дизајн: Долните нозе имаат пластична подлога за да спречат оштетување на балконот, бањата или прозорец додека го користите.
100% отпорен на корозија, цврст и издржлив, шините се изработени од полиран не’рѓосувачки челик со висок сјај.

Димензија: 51,0 x 34,5 x 18 cm.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Мултифункционална сушара Clothes Drying

599 ден 199 ден