OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-56%

Supernova - Патики S1

Овие женски обувки нудат удобност и флексибилност за пешачење на долго растојание. Совршена опција за во парк, теретана или прошетка со пријателите. Еднобојниот дизајн Ви нуди можност да ги комбинирате со различни парчиња на облека.

449 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Големина: 41

  • 41
  • 40
  • 38
  • 37
Нема на залиха

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Големина

41, 40, 38, 37

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Supernova - Патики S1

41
41
449 ден 199 ден