OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-84%

STUFZ - Преса за полнети плескавици

Со притискање на Stufz  пресата за хамбургер, сега можете да уживате во неограничени можности во изработката на начинот на кој можете да направите плескавица! Едноставно користете го делот за претискање на... Прочитај повеќе

600 ден 99 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра stufzНема инфорамции

Со притискање на Stufz  пресата за хамбургер, сега можете да уживате во неограничени можности во изработката на начинот на кој можете да направите плескавица! Едноставно користете го делот за претискање на плескавица за да создадете простор во средината за да ги ставите сите состојки и потоа да го запечатите и може да почнетесо печење или пржење.

Лесен за користење

Ставете мелено месо, говедско месо, пилешко месо или телешко месо во Stufz пресата. Со притискање ќе создадате голема шуплина за состојките. Откога ќе ги ставете состојките се повторува постапката и се затвараат 2-те половини на плескавицата.

Лесен за чистење

Вашиот Stufz не само што е многу лесен за користење за да се направи совршена плескавица, туку и лесно се расклопува за да се исчисти во машината за миење садови. Сите делови на Stufz се безбедни за миење на машината, па чистењето е брзо и лесно!

Од голема помош при подготвување на СОВРШЕН хамбургер

Некои обожаватели на хамбургери сакаат да стават многу додатоци во нивната плескавица. Тие ставаат толку многу на краевите на плескавицата што додатоците се одвојуваат на страна и по првиот залак се создава хаос. Исто може да дојде до недобро испечена плескавица. Со Stufz, овој проблем е решен, затоа што секогаш имате добро испечени состојки во внатрешноста на плескавицата.


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

STUFZ - Преса за полнети плескавици

600 ден 99 ден