OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-22%

Столна сталажа со додатна корпа

Секогаш имајте организиран и функционален дом благодарение на уникатната сталажа која ќе најде решение за сите Ваши проблеми во врска со организацијата и складирањето во домот. Сигурни сме дека никогаш не... Прочитај повеќе

1,890 ден 1,490 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра stolnastalaza2nivoaНема инфорамции

Секогаш имајте организиран и функционален дом благодарение на уникатната сталажа која ќе најде решение за сите Ваши проблеми во врска со организацијата и складирањето во домот. Сигурни сме дека никогаш не сте задоволни од просторот за складирање што го нуди Вашиот дом, и секогаш сте расположени за нешто дополнително, па затоа ние го имаме идеалниот производ за Вас.

Оваа мултинаменска столна сталажа е совршено решение за складирање на најразновидни работи кои ги користите секојдневно и треба да Ви бидат при рака во секое време. Овој производ дефинитивно ќе ви го направи секојдневието полесно, а просторот многу функционален и практичен.

-Идеална е за складирање на најразновидни производи за лична хигиена, крпи, средства за чистење, перење, одржување во тоалетот и  бањата.

Додатната корпа е совршено решение за големите работи да бидат на едно место, како и за складирање и сортирање на валканата облека.

Со помош на оваа сталажа со корпа, ќе можете да ги имате сите најпотребни работи што секојдневно ги користите, на едно место.

- Изработена е од високо квалитетни материјали што овозможува долготрајност и квалитет.

- Водоотпорна е и затоа немате потреба да се грижите доколку дојде во допир со вода.

- Лесна е за монтирање и одржување, без потреба на било каков алат.

- Сталажата е подвижна со вградени тркалца, па така со леснотија ќе можете да ја местите каде и да посакате.

- Бројот на спратови на сталажата се регулира во зависност од Вашата потреба.

Димензии на производот: 80x44x26cm

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Столна сталажа со додатна корпа

1,890 ден 1,490 ден