OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Star Shower Motion

Со Star Shower Motion може да имате извонредно  Light show!    Неверојатното решение за осветлување „со еден приклучок“ со кое ќе ги избегнете сите проблеми со Божиќното осветлување и ќе го... Прочитај повеќе

1,999 ден 999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра CPD3045Нема инфорамции

Со Star Shower Motion може да имате извонредно  Light show!

 

 Неверојатното решение за осветлување „со еден приклучок“ со кое ќе ги избегнете сите проблеми со Божиќното осветлување и ќе го промени начинот на украсување и осветлување на Вашиот дом за Божиќните и Новогодишните празници.

За само неколку секунди Вашата куќа со Star Shower Motion ќе заблеска како од бајките со црвени и зелени ѕвездички покривајќи над 600 квадрати.  Со само едно притискање на копчето за движење илијадниците ѕвездички ќе почнат да се движат и танцуваат.

 

Врвната ласерска технологија на Star Shower Motion  дава неверојатен, холографски 3D-ефект на sидовите, прозорците, дрвјата и тревниците. Но, бидејќи станува збор за ласерска светлина, користи само ЕДЕН ПРОЦЕНТ од енергијата која ја трошат традиционалните сијалички.

Инсталирањето  на Star Shower Motion  не може да биде полесно. Вие само поставете го делот за  монтирање во земја, поставете го  и Star Shower Motion  е спремен.

 

Star Shower Motion има сензор за светлина, така што автоматски се пали кога светлината е мала и повторно ќе се исклучи наутро, на тој начин заштедувајќи електрична енергија.

 

Star Shower Motion може да се позиционира насекаде, во двор,  помеѓу растенија, на тераса бидејќи е изработен од квалитетен материјал  - полимер отпорен на топли и студени временски услови, не му е потребно никакво специјално одржување, така што можете да го оставите на отворено во текот на целата година несамо за Новогодишните и Божичните празници исто така и за Велигден, Ноќта на вештерките, родендени и други специјални пригоди.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Star Shower Motion

1,999 ден 999 ден