OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Сталажа за обувки

Обувките нема повеќе да бидат  расфрлани по целиот ходник. Организирајте ги чевлите на многу лесен начин со сталажата на која можете да ставите 12 чевли. Сталажата за чевли лесно се склопува... Прочитај повеќе

590 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 4FXJНема инфорамции

Обувките нема повеќе да бидат  расфрлани по целиот ходник. Организирајте ги чевлите на многу лесен начин со сталажата на која можете да ставите 12 чевли.

Сталажата за чевли лесно се склопува и расклопува, лесна е и незафаќа многу простор. Може да ја преместувате од едно на друго место.

 Чевлите ќе бидат подреден во 4 реда.

Основата  е изработена од железо, сталажите се пластични. Многу е лесна за оддржување, се чисти со влажна крпа.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Сталажа за обувки

590 ден