OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-73%

Шрафцигер 6 во 1 Bit360

Шрафцигер што менува делови брзо и лесно со едноставно свртување! Шрафцигерот BIT 360 е алатка за лесна употреба која секој треба да ја поседува. Без разлика дали сте професионалец или сакате... Прочитај повеќе

899 ден 249 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра bit360Нема инфорамции

Шрафцигер што менува делови брзо и лесно со едноставно свртување!

Шрафцигерот BIT 360 е алатка за лесна употреба која секој треба да ја поседува. Без разлика дали сте професионалец или сакате да си направите свои поправки, оваа алатка ќе биде непроценлив додаток на вашата колекција.

Менувањето на делчињата е едноставен процес, сè што треба да направите е да го свртите делот за да го отстраните, а потоа да го свртите делот со која сакате да го замените.

Тајната на овој шрафцигер со магнетен врв е ротирачката комора која има шест различни парчиња подготвени за употреба. Само повлечете за да го отстраните малку од држачот на врвовите, завртувате за да го изберете саканиот дел и притиснете за да го вчитате избраниот дел и тој е подготвен за употреба. Можете дури и да ги користите деловите што веќе ги поседувате.

Овој шрафцигер доаѓа со отстранлива комора што го олеснува префрлувањето на деловите наоколу додека неговиот магнетски врв помага да се држат завртките на место додека работите. Во комплетот се вклучени шест вообичаени делови на шрафцигер.

Едноставно повлечете го за да го отстраните делот, извртувајте за да го промените и притиснете го да се вчита нов дел.

Вклучува 6 вообичаени парчиња шрафцигер, или можете да ги поставите тие што веќе ги имате.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Шрафцигер 6 во 1 Bit360

899 ден 249 ден