OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-41%Продадено

Spiral Slicer

Претворете го зеленчукот во нудли како здрав и интересен оброк. Сакате паста, но барате здрава алтернатива?Рачниот сецко за нудли ќе ви помогне во тоа. Направете нудли од различни овошја и зеленчук, како тиквички,цвекло,... Прочитај повеќе

490 ден 290 ден

Вклучен данок.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Spiral SlicerНема инфорамции

Претворете го зеленчукот во нудли како здрав и интересен оброк.
Сакате паста, но барате здрава алтернатива?Рачниот сецко за нудли ќе ви помогне во тоа. Направете нудли од различни овошја и зеленчук, како тиквички,цвекло, сладок компир, морков и што уште не!

Едноставен е за користење и миење.

✔ Направете вкусни и убави оброци за многу кратко времe

✔ Претворете ги Вашите омилени оброци во здрави енергетски бомби

Лесни, брзи и неверојатно здрави оброци,

 

 

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата