OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-70%Продадено

Spiral Potato Slicer - Додаток за во кујна за подготовка на овошје или зеленчук

Spiral Potato Slicer - задолжителна алатка во вашата кујна! Дали готвењето може да биде забавно? Секако дека може, со помош на Spiral Potato Slicer. Со Spiral Potato Slicer подготовката на компир, јаболка или... Прочитај повеќе

990 ден 299 ден

Вклучен данок.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Core slice peelНема инфорамции

Spiral Potato Slicer - задолжителна алатка во вашата кујна!

Дали готвењето може да биде забавно? Секако дека може, со помош на Spiral Potato Slicer. Со Spiral Potato Slicer подготовката на компир, јаболка или портокал ќе ви биде супер забавно. Направете компир во вид на спирала и јадењето помфрит и овошје ќе биде забава!

Изработен е од леано железо и е многу издржлив додаток за во кујната, наспроти лесните алуминиумски или челични алатки за сечење. Одлично се лепи на мазни површини кога го користите. Spiral Potato Slicer е додаток кој мора да го има секоја домаќинка во својата кујна.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата