OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-65%

Spin SPA - Spinning SPA Brush

Уживајте во бањата со водоотпорниот масажер. Одсега можете да уживате во Вашата бања како во луксузните СПА центри. Нема да трошите пари по скапи СПА третмани. Spin SPA Spinning SPA Brush... Прочитај повеќе

1,399 ден 499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Spin SPA - Spinning SPA BrushНема инфорамции

Уживајте во бањата со водоотпорниот масажер. Одсега можете да уживате во Вашата бања како во луксузните СПА центри. Нема да трошите пари по скапи СПА третмани. Spin SPA Spinning SPA Brush има тројно дејство: нежно ја чисти, масира и прави ексфолијација на Вашата кожа. Како краен резултат имате здрава кожа со неодолив сјај.
 
Во понудата се вклучени ротирачки додатоци кои можете да ги менувате и да ги користите заедно со Вашите продукти за нега на кожата. Долгата рачка овозможува лесно достигнување на вашиот грб или нозе. Масажерот е со повеќе брзини и може да го прилагодите според Вашите потреби.

 Вклучени додатоци:
 
✔ Додаток за микродермоабразија;

Мрежест сунѓер;

✔ Додаток за бањање;

✔ Додаток за масажа;

✔ Камен за стапала;  
 
Масажерот работи на 3 АА батерии


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Spin SPA - Spinning SPA Brush

1,399 ден 499 ден