OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-45%

Space Wars пиштол со лебдечки мети

Време е за вселенски војни! Со најновиот Space Wars пиштол, сега пукањето во мети со ваков пиштол изгледа сосема подобро, повселенски и поинтересно. Пиштолот доаѓа со 12 куршуми и вселенски елемент... Прочитај повеќе

2,890 ден 1,590 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра NK56Нема инфорамции

Време е за вселенски војни! Со најновиот Space Wars пиштол, сега пукањето во мети со ваков пиштол изгледа сосема подобро, повселенски и поинтересно. Пиштолот доаѓа со 12 куршуми и вселенски елемент кој има 5 лебдечки мети што треба да ги погодите. Натпреварување со Вашиот мал воин е едноставно: победува оној кој ќе погоди повеќе мети од 12 куршуми. Ако сакате да ја направите играта поинтересна и повозбудлива, може да ставите правило оној што ќе го погоди вселенскиот елемент - губи!

 

Овој пиштол е идеален подарок за љубителите на вселенски битки, како што се Star Wars и Star Trek. Имагинацијата на Вашите малечки ќе се зголеми значително, како и прецизноста. Пиштолот е изработен од квалитетна и безбедна пластика за мали деца.

 

Карактеристики:

 

  • 1 пиштол и 12 куршуми
  • 1 вселенски елемент со 5 лебдечки мети
Space Wars пиштолот работи на 2АА батерии
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Space Wars пиштол со лебдечки мети

2,890 ден 1,590 ден