OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-61%

Соларна Лед светилка за двор- Фаќел

Додадете дополнителна светлина а воедно и разубавете го Вашиот двор или градина, со уникатните и сензационални соларни Лед светилки за двор- фаќели. Со оваа иновативна и уникатна светилка, ќе можете да... Прочитај повеќе

999 ден 399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра ledsolarnasvetilkazadvorНема инфорамции

Додадете дополнителна светлина а воедно и разубавете го Вашиот двор или градина, со уникатните и сензационални соларни Лед светилки за двор- фаќели.

Со оваа иновативна и уникатна светилка, ќе можете да создадете прекрасен амбиент во Вашиот двор за летните ноќи, а воедно и да заштедите електрична енергија. Самата светилка во себе содржи соларни ќелии кои преку ден со помош на сончевата светлина ја полнат вградената литиумска батерија, и навечер таа е наполнета и спремна за да свети цели 8 часа со полна батерија и толку  часови плус со намалена светлина. Изработена е од високо квалитетна пластика ABS и овозможува долготрајна употреба. Идеално се вклопува во секаков амбиент со уникатниот дизајн и склоп од најнова технологија и класичен стил. Нема да имате потреба да се грижите кога времето е врнежливо затоа што светилката е водоотпорна и спремна за да издржи на секакви временски услови. Начин за монтирање е премногу лесен и едноставен, Ваше е само да и го најдете идеалното место и да ја поставите во земја.

Совршена е за осветлување патеки, двор, скали, балкон, тревник и сл.

Светилката дава идеална светлина и кога свети наликува како внатре да има оган.

Димензии: вкупно 78cm, од кои максимум 18cm влегуваат во земја.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Соларна Лед светилка за двор- Фаќел

999 ден 399 ден